Son dönemlerde yer aldığı önemli yapımlarla birlikte yıldızı parlayan 1995 doğumlu Dilan Çiçek Deniz sosyal medya hesabından iddialı bir fotoğraf paylaştı! Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Deniz, yaptığı cesur paylaşımlarla da sık sık magazin gündemine bomba gibi düşmeye devam ediyor. Gençliğinin ve başarısının henüz zirvesinde olan başarılı oyuncu son yaptığı paylaşımla yine tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Dilan Çiçek Deniz’de İddialı Poz

Yaklaşık 3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettirmeyi başaran güzel oyuncu paylaştığı son fotoğrafla da yine tüm gözlerini üstüne çekti. Deniz, hesabından son olarak derin göğüs dekolteli bir fotoğrafını paylaştı. Yaklaşık 250 bin beğeni alan fotoğrafa, İlayda Alişan ve Bensu Soral gibi güzel oyuncunun yakın arkadaşları da yorum yaptı.

Daha öncesinde aşırı kilo kaybının neden olduğu sağlık sorunları ile gündeme gelen Deniz hakkında verdiği kiloların sağlığını olumsuz olarak etkilediği iddia edilmişti. Fakat genç oyuncu bu iddialara ‘’Tabii ki birkaç kilo daha alsam iyi olur ama ben gayet sağlıklıyım. Kendimi iyi hissediyorum.’’ Cevabını vermişti. Paylaştığı son fotoğrafta da kaybettiği kilolar ile dikkat çeken Deniz’in hayranları beğenilerini yorumlarda dile getirdiler.

Fotoğraftaki dekolteli bluzun, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette giydiği bluz olduğu anlaşıldı. Davette de tüm gözleri üstüne çekmeyi başaran Dilan Çiçek Deniz, güzelliği ile merakla takip edilen ünlüler arasında yerini almış gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz