Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Avlu’nun final yapması ile Netflix’e geçeceği yönündeki haberlerin ardından dizinin oyuncularından Demet Evgar müjde verdi. Dizide canlandırdığı Deniz karakteri ile hafızalara kazınan Demet Evgar dizinin geleceği ile ilgili çok önemli bilgiler verdi. Ünlü oyuncu Demet Evgar dizinin Netflix ile anlaşmasının iptal olmadığını müjdelerken, dizinin yeni bölüm çekimlerinin başlama tarihini de verdi. Milyonlarca izleyicinin merakla beklediği Avlu dizisinin çekimleri ne zaman başlayacak?

Avlu dizisi yeni bölümleri ne zaman?

Başrollerinde Demet Evgar, Nursel Köse ve Ceren Moray gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Avlu dizisinin çekimlerinin başlama tarihi belli oldu. Oyuncu Evgar’ın açıklamasına göre yeni bölümlerin çekimleri 2020 Ocak ayında başlayacak.

Dizide yine aynı kadro mu olacak?

Dizinin yeni sezonunda hangi oyuncuların olacağı merak edilirken, Avlu’nun eksiklerle yeni sezona başlayacağı ifade ediliyor. Nursel Köse’nin Star TV ile başka bir proje üzerine anlaşmış olması dizinin eksiklerle ama yeni isimlerle de yeni sezona başlayacağı izlenimini veriyor. Avlu dizisinin yeni sezonunda hangi ünlü isimlerle yola devam edileceği şimdiden konuşulmaya başlandı bile.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz