Eşi eşi Zafer Çika’yı kaybeden ünlü tiyatrocu Demet Akbağ uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Setlere yeniden dönüp dönmeyeceği merak edilen Demet Akbağ’ın hayranları sonunda o haberi aldı.

Aylar sonra ilk kez kameralar karşısına çıkan ünlü oyuncu Demet Akbağ’ın yanında ünlü tiyatrocu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan da vardı. 2019 yılının Mart ayında eşini İzmir’in Narlıdere ilçesinde talihsiz bir trafik kazasında kaybeden ünlü oyuncu aylarca ne televizyonlarda ne de sosyal medyada görünmedi. Aylardır tuttuğu yasın nihayet son bulduğu görüldü. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Demet Akbağ yeni bir proje için harekete geçti. Projesinin detayları henüz belli olmasa da Demet Akbağ ile Yılmaz Erdoğan’ın içinde olduğu bir tiyatro oyunu projesi üzerinde çalışılıyor.

Demet Akbağ - Yılmaz Erdoğan
Demet Akbağ – Yılmaz Erdoğan

Eşinin ölümünden sonra ilk kez yüzü güler halde objektiflere görünen Demet Akbağ’ın yeni projesi ile yeniden setlere dönecek olması sosyal medyada ve internet sitelerinde de sevinçle karşılandı. Biz de Demet Akbağ’ın yeni projesinde başarılı olacağına inanıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz