Uzun zamandır koronavirüs önlemleri nedeniyle konserler yapılamıyordu. Bu durum, pek çok sanatçının hayranlarından ayrı düşmesine neden olmuştu. Demet Akalın, yaptığı Instagram paylaşımıyla 13 Kasım’daki konseriyle ilgili bilgi verdi. Hayranlarını heyecanlandıran paylaşım, kısa zamanda ön plana çıktı.

Demet Akalın dahil pek çok şarkıcı, uzun bir süredir hayranlarından uzak düşmüş ve konser yapamamıştı. Ülkemizde koranavirüs önlemlerinin kalkmasıyla birlikte konserler de yavaş yavaş başlıyor. 13 Kasım 2021 tarihinde Demet Akalın, Bostancı Gösteri Merkezinde sevenleriyle buluşacak. Cumartesi saat 21.00’de olacak konser, Demet Akalın hayranları tarafından heyecanla bekleniyor.

Demet Akalın

13 Kasım’daki Konser Bostancı Gösteri Merkezinde

Bostancı Gösteri Merkezinde 13 Kasım 2021 21.00’da yapılacak konser için biletler satışa çıktı. Demet Akalın, konserle ilgili detaylı bilgileri Instagram hesabından paylaşarak “Büyük Konser için” şeklinde bir not düştü. Gönderinin altına hayranları tarafından yorumlar yapılırken gönderi, binlerce insan tarafından beğenildi.

Koranavirüs önlemlerinin kalkmasıyla birlikte sahnelere dönecek olan Demet Akalın’ın konserde sevilen şarkılarını söylemesi bekleniyor. Biletlerinin satışa çıktığı konsere Akalın hayranları büyük ilgi gösteriyor. Güzel bir konser olacağını düşünen ünlü şarkıcının hayranları, o günü sabırsızlıkla beklediklerini de ilave etti.

13 Kasım’da yapılacak konser için Biletix üzerinden bilet satın alma işlemleri yapılabiliyor. Konsere gidebilmek için ise HES kodunun olması şart koşulduğu için konsere gidecek kişilerin HES kodlarını alması büyük önem arz ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz