Sosyal medya fenomeni ve şef CZN Burak, sosyal medya hesaplarında sıra dışı işlere imza atmaya devam ediyor. Özellikle ünlü isimlerle kendi restoranlarından yapmış olduğu fotoğraf ve video paylaşımları herkes tarafından ilgiyle karşılanan CZN Burak, bu kez de Dubai’nin sert çöllerine adım attı. Daha önce de Dubai çöllerinden fotoğraf paylaşımı yapan ünlü şefin son paylaşımını görenler bir daha baktı.

CZN Burak, Çölde Sere Serpe

Çöle sere serpe uzanarak poz veren ünlü şef CZN Burak, takipçilerini fotoğrafı yorumlamaya davet etti. Gerçek bir deve ve maket bir gorille fotoğraf çektiren CZN Burak takipçilerine; “Sizce CZN Farkıyla Güzel Çıkmış mıyız?” sorusunu yöneltti.

Kısa süre içerisinde oldukça yoğun ilgi gören fotoğrafa, CZN Burak’ın takipçilerinden adeta yorum yağdı. Ünlü şefin birçok takipçisi fotoğrafa olumlu yorumlar yaparken, bazı takipçileri nazar boncuğu emojisiyle maşallah dileklerini iletti.

Fotoğrafa Araplar da İlgi Gösterdi!

Öte yandan CZN Burak’ın Arap takipçileri de fotoğrafa büyük ilgi gösterdi. Fotoğrafın altına Arapça yorumlar bırakan kullanıcılar, ünlü şefin Arap dünyasında da ne denli takip edildiğini tekrardan gözler önüne serdi.

Ayrıca CZN Burak’ın çölde neden bulunduğuna ilişkin tartışmalar da yaşandı. Sosyal medya kullanıcılarının bazıları bir proje için başarılı şefin kendini çöllere attığını söyledi.  CZN’nin yapacağı diğer paylaşımlar herkes tarafından merak ediliyor. Ünlü şefin daha önce de çölden fotoğraf paylaşımı yapması, bir proje için orada bulunduğunu destekler nitelikte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz