Başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Can Yaman, uzun süredir bir proje için İtalya’da yaşıyor. Proje için binicilik dersleri alan Yaman, dizinin çekimlerinin bir sonraki yıla ertelenmesiyle birlikte boşta kalmış, hayranları Yaman’ın şimdi ne yapacağını merak eder olmuştu. Projenin ertelenmesinden kısa bir süre sonra başka bir İtalyan yapımı için teklif aldığını ifade eden Yaman, hayranlarının rahat bir nefes almasını sağladı.

Dönem dizisi Sandokan için teklif alan ve bunun için İtalya’ya yerleşen Can Yaman, dizi için dövüş sanatının inceliklerini öğreniyor ve binicilik dersleri alıyordu. Fakat Sandokan dizisinin çekimlerinin bir sonraki yıla ertelenmesi, Yaman’ın boşta kalmasına neden oldu. Bu haberin ardından çok kısa bir süre sonra Yaman, İtalya’da yeni bir dizi için anlaşma sağladı. Bu anlaşmayı Can Yaman, sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarıyla paylaştı.

Violet Like the Sea Adlı Dizide Başrol Oynayacak

Can Yaman, başarılı oyunculuğu ve karizmatik duruşu ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Projelerine hız kesmeden devam eden Yaman, son lolarak Violet Like the Sea dizisi için İtalya’da anlaşma sağladı. Dizide İtalyan aktris ve model Francesca Chillemi ile başrolde oynayacak olan Yaman, hayranlarından tebrik mesajları aldı.

Dizi ile ilgili detayları sosyal medya hesabından paylaşan Can Yaman’ın paylaşımı kısa sürede ön plana çıkarak yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz