Güzel olduğu kadar da başarılı ve zeki olan senarist ve oyuncu Gülse Birsel, Cadde Milliyet’in kendisi ile ilgili yaptığı müthiş hatayı fark edip sosyal medya hesabından yayınladı.

Basında Güven sloganıyla hayatımıza giren Milliyet’in sahibinin değişmesi ile farklı hatalar da gelmeye devam ediyor. Oyuncu ve senarist Gülse Birsel Cadde Milliyet’teki hatayı paylaştı! “Müthiş haber ama bu ben değilim” yazdığı paylaşımına binlerce beğeni ve yorum da geldi.

Gülse Birsel, Milliyet’in magazin eki olarak çıkan Cadde Milliyet’in yaptığı skandal bir hatayı sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Hatalı haberi ti’ye alan Birsel ile yapılan bu haberde Gülse Birsel zannedilen kişi aslında kendisine benzeyen farklı bir ünlü. Cadde magazin’in Seda Domaniç ve eşinin fotoğrafını Gülse Birsel olarak haberleştirmesi skandal olarak nitelendirildi.

Gülse Birsel

Aslında skandal bir habercilik faciası olan bu durumu Gülse Birsel espri ile geçiştirdi. Gülse Birsel ise paylaşımında “Müthiş haber ama bu ben değilim” diye yazdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz