Başrollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı Azize dizisi, son zamanların en merakla beklenene dizilerinden bir tanesi oldu. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un yanı sıra Mustafa Yıldıran ve Mustafa Avkıran gibi değerli oyuncularında yer aldığı dizinin yönetmenliğini ise Volkan Kocatürk yapmaktadır. Dizinin önce afişi sonra da ilk bölüm fragmanı heyecan yarattı.

Azize Dizisi Konusu

Azize dizisi hem aşk hem de intikam içeren bir dizi. Hande Erçel Melek karakteri ile ekranlara dönecek. Melek, güçlü bir mafya olan Alpanlar tarafından darmadağın olan bir ailenin olan kızı. Ailesinin dağılmasından sonra paramparça kalmış fakat kardeşini korumak adına ayakta kalmayı başarmış bir genç kadın. Melek, geçmişini arkada bırakarak kendine ve kardeşine yeni bir hayat kurmuş. Fakat Alpanlar’ın eli kardeşine de uzanacak. Anne ve babasını elinden alan bu aile şimdi de kardeşi Yiğit’e zarar verecek. Bu zararın ardından ismi artık Azize olan Melek, bir yemin edecek. Hayattaki tek amacı ailesinin intikamını almak olacak. Fakat bu sırada kapısını aşk çalacak. Hem de aşkı Alpanlar’dan birinde bulacak. Bu ailenin en zeki ve en mert adamı olan Kartal’da. Buğra Gülsoy’un canlandıracağı Kartal karakteri Azize’ye aşık olacak. Dizi 19 Kasım Salı  günü saat 20.00 itibari ile Kanal D ekranlarında yayın hayatına merhaba diyecek.

Azize Dizisi Oyuncuları

Azize dizisinin senaryosu, Emre Özdür, Meryem Gülbatak ve Başar Başaran’a ait. Oyuncuları ise; Buğra Gülsoy, Hande Erçel, Mustafa Avkıran, Murtafa Yıldıran, Selen Öztürk, Duygu Sarışın, Tugay Mercan, Çetin Sarıkartal, Başak Daşman, Cenk Kangöz, Orhan Kılı., Asuman Çakır, Serkan Altıntaş, Ceylan Batı, Ufuk Şen, Efekan Can, Zeynep Kızıltan, Taha Baran Özbek ve Galip Erdal olmaktadır. Hande Erçel en son olarak TRT 1 ekranlarında Halka dizisi ile seyircinin karşısına çıkmıştır. Buğra Gülsoy ise TV8’in sevilen dizilerinden Kızım dizisi ile son olarak ekran karşısına çıktı. Dizinin kadrosunda en çok reyting alan başarılı dizilerde rol almış farklı oyuncular da mevcut. Salı ekranlarının beklenen dizisi Azize için geri sayım başladı.

Azize dizisi ilk bölüm fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz