Böyle kıyım görülmedi! Larin, Pjanic ve Batshuayi resmen gitti

Beşiktaş Sportif Yöneticisi Ceyhun Çıkarı, 4-1’lik Alanyaspor zaferinin akabinde Fanatik’e açıklamalarda bulundu. Grubun yeni teknik yöneticisi Valerien Ismael başta olmak üzere transfer gayesindeki isimler ve gruptaki gelecekleri belirsizliğini koruyan futbolcularla ilgili olarak konuşan başarılı yönetici, net kelamlar sarf etti.

YILDIZLARA VEDA

Ceyhun Çıkarı, Batshuayi, Larin ve Pjanic hakkında net konuştu. Çıkarı, “Bu futbolcularla yola devam etmeyeceğiz” dedi.

“ÖYLE BİLİNEN İSİMLERE BAKMIYORUZ”

Transfer çalışmalarıyla ilgili Çıkarı, “Öyle bilinen isimlere bakmıyoruz. Sizlerin bile, ‘Aaa bu da kim, nereden çıktı’ diyebileceğiniz oyuncuları takıma katacağız. Uygun bir kamp devri ile sisteme uygun futbolcular ile değişik bir ekip ortaya çıkarıp başarılı olacağız. Genç yetenekler ile yürüyeceğiz. Şu an takım kalabalık, alttan içeri adam alamıyoruz” dedi.

“EMEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ”

Ekipte yeni dönemde olmaları beklenmeyen Cyle Larin ve Michy Batshuayi’yle ilgili de net konuşan Çıkarı, iki futbolcuyla da yola devam etmeyeceklerini belirtti. Birinci olarak Kanadalı atakçı Larin’i pahalandıran Karı, “Her iki taraf kendine yeni bir yol çizdi. Emekleri için teşekkür edeceğiz” dedi. Yararı, dönem başında Chelsea’den kiralanan Michy Batshuayi için ise, “Alanyaspor’a 2 tane attı. Bilhassa ikinci golü o denli kolay değil. Sıkıntı golü attı. Haftaya Giresun’da ne yapar bilemiyoruz. Dediğim üzere kiralık futbolcular kalmayacaklar” sözlerini kullandı.

“PJANIC’LE DEVAM ETMEYECEĞİZ”

Dönem başında Katalan devi Barcelona’dan kiralanan Miralem Pjanic’in geleceğiyle ilgili olarak net konuşan Ceyhun Yararı, ayrılık kararlarını resmen duyurdu. Çıkarı, “Pjanic, kiralık futbolcumuz. Lakin yeni dönemde devam etmeyeceğiz. Yalnızca hocanın sistemine uyan isimlerle yeni döneme başlayacağız” kelamlarını sarf etti.

“VIDA’YA 1,5 VEREBİLİRİZ”

“ÖNDER HOCA HASTA OLDU”

Lider Karaveli’nin yerine Valerien Ismael’in gelmesiyle ilgili ise “Sergen hocanın ayrılığı sonrası liderimize Başkan Karaveli’nin vazifesi devralmasını ben söyledim. Kendisi de uygun görüp misyon verdi. Sonrasında yük ağır geldi. Kederden hasta olup,8-9 kilo verdi. Bırakmak istediğini çok evvelden bana söyledi. Her şeye karşın puan ortalaması; Sergen hocada 1.3, Başkan hocada 1.7 oldu. Çok makûs puanlar kaybetmemize karşın hem de. Malatya, Başakşehir, Adana, Hatay maçları gibi” dedi.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir