Berrak Tüzünataç geçtiğimiz günlerde dövme yaptırırken çektirilmiş iddialı bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşmış ve binlerce yorum almıştı. Her ne kadar bu poz bir dergi çekimi olsa da insanların eleştirilerinden nasibini aldı. Şimdi yine Berrak Tüzünataç bir iddialı poz paylaştı. Bu kez sırt dekolteli bir fotoğraf paylaşan Tüzünataç’a yine birçok beğeni ve eleştiri geldi.

Berrak Tüzünataç Fox TV‘nin dönem dizilerinden Kurşun’da rol almıştı. Doğum gününde paylaştığı fotografları sosyal medyanın gündemine oturdu. Sonradan pişman olma olasılığı bile konuşulan resimlerde çıplaklık ve cesurluk aynı ölçüde eleştiri aldı. Instagram kullanıcılarının ağır eleştirilerine cevap vermeyen ünlü oyuncunun, yarı çıplak pozu ile neyi amaçladığı da merak edildi.

Berrak Tüzünataç

35 yaşına giren ve doğum gününde takipçilerine sürpriz yapmak istediği anaşılan Tüzünataç’ın paylaşımında #happybhirtdaytome etiketi ile “Looking at my year ahead like…” yani “Önümüzdeki yıla bakıyormuşum gibi” ifadeleri yer aldı.

Tüzünataç’ın cesur paylaşımlarından biri de geçtiğimiz günlerde de kalçasına dövme yaptırdığı anların fotograflarıydı. Tüzünataç’ın dövme yaptırırken verdiği poz ise takipçilerini ikiye böldü. Güzel oyuncunun bazı takipçileri fotoğrafı beğenirken bazıları da sıradan ve çok abartılı olarak niteledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz