DOLAR 15,9554 0.5%
EURO 16,8479 -0.18%
ALTIN 940,860,05
BITCOIN 464948-2,37%
İstanbul
20°

AÇIK

03:46

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bergüzar Korel, yeni doğan kızına yapılan “Kafası vakumlanmış gibi” yorumuna ateş püskürdü: Hadsizleşmeyin
  • 46MEDYA
  • Magazin
  • Bergüzar Korel, yeni doğan kızına yapılan “Kafası vakumlanmış gibi” yorumuna ateş püskürdü: Hadsizleşmeyin

Bergüzar Korel, yeni doğan kızına yapılan “Kafası vakumlanmış gibi” yorumuna ateş püskürdü: Hadsizleşmeyin

ABONE OL
7 Mayıs 2022 10:12
Bergüzar Korel, yeni doğan kızına yapılan “Kafası vakumlanmış gibi” yorumuna ateş püskürdü: Hadsizleşmeyin
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2009 yılında Halit Ergenç ile nikah masasına oturan Bergüzar Korel, 3 Kasım 2021’de kızı Leyla’yı dünyaya getirdi. Ailesiyle birlikte bir müddettir Londra’da yaşayan Korel, geçtiğimiz günlerde iş için Türkiye’ye geldi. Leyla ile birlikte yürüyüşe çıkan ünlü oyuncu, yaşadığı olayı takipçileri ile paylaşarak haklarında yapılan yorumlara reaksiyon gösterdi.

“BU NEZAKETSİZLİK VE CÜRETKARSIZLIK BENİ MECNUN EDİYOR”

“LEYLA’NIN BAŞI TIPKI VAKUMLA ÇEKİLMİŞ GİBİ”

“Biliyorsunuz hayatımızda muhakkak nezaket kurallarının olması gerekiyor hepimizin huzurlu bir formda yaşaması için… Bunların da bize çocukken öğretildiğini var sayarak giriyorum bahse. Artık nitekim bir rahat bırakın şu anneleri, bayanları… Çocuklarımız üzerinden haddiniz olmayan soruları lütfen sormayın. Artık ’emiyor mu’, ‘üşüyor mu’ onları geçtim… Doğum formumuzu sormanızı falan geçtim… Geçen gün şöyle bir şeyle karşılaştım: Tanıdığım bir çift, karşılaştığımızda muhakkak bir uzaklıkta tutmaya çalıştığım sohbetimiz olan bir çift… Leyla portbebesinde yatıyordu, yürüyordum. Bu çiftle karşılaştım. Leyla’ya baktılar ‘Aaa ne kadar değişik bir başı var, dar uzun’ dedi. ‘Anlayamadım’ dedim. ‘Ay başı birebir vakumla çekilmiş üzere, değişik’ dedi.

“BUNU BİR ANNEYE SÖYLEMEK NEZAKETSİZLİK”

Bu vakumlar var ya hani, doğumda kullanılıyor, çocuk çıkmayınca… Ben o noktaya geldim ancak kullanılmadı. Vakum kullanılan doğumlar genelde sıkıntı doğumlardır. O denli bile olsa bunu bir anneye söylemek kadar nezaketsiz bir davranış olamaz. ‘Ne demek istediğinizi anlayamadım’ dedim. ‘Ay dar, ince uzun bir başı var tıpkı Halit Bey’e benziyor’ dedi. Yıllardır kocam. Bu ortada Leyla benim minyatürüm. Ufak bir sorguya çekildim. Londra’da nasıl bir hayatım var? Kirada mıyız, mesken mi aldık? Ne kadar şanslı olduğum konusunda bir uyarıldım Halit ile evli olduğum için… ‘Çünkü o çok kıymetli biri biliyorsun değil mi?’ dedi bana… Bu türlü bir aptala döndüm. 12 yıllık kocam neden bu türlü bir şey söylüyorsunuz bana? ‘Seni de izledik bir sinemada, sen de hoş oynuyorsun… Ay biraz da pohpohlanmak istiyor. Haydi biraz da Bergüzar’ı pohpohlayalım’ dediler. Garip bir şeyin ortasında kaldım.”

“KİMSENİN HAYATI, MALI VEYATAK ODASINA LAF SÖYLEMEK SİZE DÜŞMEZ”

“Ben dışarı çıktığımda tanımadığım beşerler da olsa, sohbet etmeyi çok seviyorum. Mesleğim, ünüm falan umurumda değil. Benim için orada hoş bir sohbet etmek, hoş bir anı paylaşmak bana âlâ geliyor. Esasen olağan hayatta ne ben ne de kocam ‘biz ünlüyüz’ diye dolaşmıyoruz bunu herkes çok âlâ bilir. Lakin görüyorum ki bu samimiyet; nezaketsizlik ve tıpkı vakitte bu laubalilik kapılarını da sonuna kadar açıyor kimi beşerler için… Kimsenin çocuğu hakkında, ömrü, malı, mülkü, yatak odası, bedeli hakkında laf söylemek hiçbirimize düşmez. Bunu lütfen artık bir kenara bırakalım. Bunları konuşuyor olmaktan çekiniyorum fakat dünya artık bu türlü bir dünya.

“ESKİSİ KADAR SABIRLI DEĞİLİM”

Çok şey yaşıyorum bunun üzere. Aklınızın, hayalinizin alamayacağı yorumlar, teklifler, istekler… Çocuğumuz üzerinden, mesleğimiz üzerinden bu beni hala şaşırtıyor. Hala bir insanın çocuğuna bu kadar rahat bir şey söyleyebilmek, fotoğrafını çekmeye çalışmak, dokunmaya çalışmak falan bunlar yapılıyor. Kimseye yapmayın, bana da yapmayın. Zira artık ben eskisi kadar sabırlı değilim. Kimse değil bence. Kimse de olmak zorunda değil.

‘BİZİM OLMAYAN ÇOCUĞU KOCAMA BENZETTİLER’

“Leyla’nın bir tane doğum izi var alnının ortasında tıpkı benim üzere. Dün bir hanımefendi ‘ay ne oldu, düştü mü?’ dedi. ‘Yok’ dedim. ‘Alnının ortasındaki ne?’ dedi. ‘Doğum lekesi’ dedim. ‘Aynı erkeğe benziyor bu’ dedi. Niçin dersin bunu mesela? Âlâ bir şey mi, makus bir şey mi? Berbatsa niçin söylüyorsun? Yüz yüze bakıyoruz burada komşuyuz. Bir gün Esra’nın kızı Gün’ü gezdiriyorum. İki tane bayan geldi ‘Ay ne tatlı’ dedi, o denli dedi, bu türlü dedi… ‘Aynı babası’ dedi bana… ‘Çocuk benim değil, onu ne yapacağız’ dedim. Bakakaldılar… Benzetme konusundaki en komik anım buydu. Bizim olmayan bir bebeğin, tekrar ve tekrar kocama benzetilmesi. Tahminen benim üzere hissedenler vardır, yalnız olmadıklarını görürler. Tahminen bu türlü davrananlar vardır, ‘Yapmayalım ya beşerler kendilerini makus hissediyorlar’ derler.”

Magazinkolik / Magazin

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ