Beren Saat, Atiye’nin ilk fragmanı yayınlandı

Beren Saat, Atiye’nin ilk fragmanı yayınlandı
Beren Saat, Atiye’nin ilk fragmanı yayınlandı

Atiye dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Beren Saat sosyal medyanın en çok konuşulan ünlüleri arasına girdi.

Netflix Türkiye’nin orjinal ikinci dizisi olan Atiye’nin ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanın yanınlanmasının ardından başarılı oyunculuğu ile adından söz ettiren Beren Saat tüm beğenileri topladı. Beren Saat’in başrolünü oynadığı Atiye dizisinin fragmanı kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı.

Beren Saat’in hayranları dizinin fragmanının yayınlanmasının hemen ardından üblü oyuncuya #BerenSaat hashtagi ile destek oldu. Hayranları tarafından oldukça yoğun bir beğeni ve desteğe ulaşan Saat sosyal medyada günün en çok konuşulanları arasında yerini aldı.

Ayrıca Beren Saat, Atiye dizisinin fragmanını kendi sosyal medya hesabından da paylaştı. Güzel oyuncunun paylaşımı kısa bir süre içerisinde binlerce beğeni ve övgü dolu yorum aldı. Saat’e gelen o övgü dolu yorumlardan bazıları;

‘’Sabırsızlıkla Bekliyoruz’’

‘’Heyecanla bekliyoruz özel ve güzel kadın. Seni çok seviyoruz.’’

‘’Sonunda Beren Saat görebileceğiz seni..’’

‘’Keşke TV’de olsaydı da izleseydik. Şimdi nasıl izleyeceğiz’’

Atiye dizisi yayınladığı tek bir fragman ile güzel oyuncunun hayranlarını heyecanlandırmayı başardı. İlk bölümü 27 Aralık Cuma günü Netflix’te yayınlanacak olan dizinin türünün ise drama-gizem olacağı öğrenildi. Dizide ünlü oyuncu Beren Saat’e; Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi ve Civan Canova gibi oyuncular da eşlik edecek.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir