Ortadoğu’da etkili olmayı amaçlayan bir lens firması, Tuba Büyüküstün’e reklam teklifi götürdü. Ancak, doğallıktan yana olan oyuncu, 2 milyonluk teklife olumsuz yanıt verdi. Daha sonra, Beren Saat’e 1 milyonluk teklif götürüldü. Ancak Beren Saat, teklifi, doğallık ve sağlık gerekçesi ile reddetti. Son aşamada ise, Fahriye Evcen’e teklif götürüldü. Fahriye Evcen ise, teklifi 750 bin lira karşılığında kabul etti.

Güzel oyuncu Beren Saat, 26 Şubat 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini, TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Sonrasında, Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tercih etmiştir. Öğrenimi sırasında, Türkiye’nin Yıldızları isimli yarışmaya katılmış ve ikinci olmuştur.

Beren Saat’in, Türkiye’nin Yıldızları adlı yarışmaya katılması için destek olan kişi ise, eski sevgilisi Efe Güray olmuştur. Efe Güray, henüz 19 yaşındayken bir trafik kazası sonucu hayata veda etmiştir. Saat, Instagram hesabındaki bazı paylaşımları ile eski sevgilisi Efe Güray’ı anmaktadır.

Beren Saat, 29 Temmuz 2014 tarihinde, şarkıcı Kenan Doğulu ile dünya evine girmiştir. Ancak, ünlü çiftin evliliği, aldatma haberleri ile sarsılmıştır. İlk olarak Kenan Doğulu’nun oyuncu Aslı İşler ile birliktelik yaşandığı iddia edilmiştir. Sonrasında ise, Beren Saat’in Dj Maga ile ortaya çıkan fotoğrafları, ihanet iddialarını güçlendirmiştir.

Beren Saat, Netflix’in Aralık ayı itibariyle yayınlanacak olan dizisi Atiye’de başrolde yer almaktadır. Başrolü, Mehmet Günsür ve Metin Akdülger gibi isimlerle paylaşmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz