Haklarında sürekli ev değiştirdikleri haberleri yayılan Barış Arduç ve Gupse Özay çifti, Zincirlikuyu Levazım’da bulunan villadan da taşınmaya karar verdi. Arduç ve Özay çiftinin yıllar önce başrolünü paylaştıkları Deliha 1 filminde başlayan aşkları evlilik yolunda devam ediyor. TV100’de ekrana gelen “Magazin Hattı” programının haberine göre yaklaşık uzun süredir oturdukları villadan taşınmayı düşünen ünlü çiftin, 22 bin Türk Lirası olan kirayı çok buldukları öğrenildi.

Barış Arduç, 1987 yılında İsviçre’de Scherzingen şehrinde dünyaya geldi. 8 yaşına kadar ailesi ile birlikte İsviçre’de yaşayan oyuncu, 1995 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yaptı. Üniversite eğitimine Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor Akademisi’nde başlayan Arduç, ilk yılında okulu bırakmıştır.

Ünlü tiyatro oyuncusu Ayla Algan ile tanışmasıyla hayatı değişen Barış Arduç, bu yıllarda oyunculuk eğitimleri almaya başladı. Ardından Sadri Alışık Tiyatrosu’nda eğitimlere katılan Arduç, profesyonel oyuncu olarak 2011 yılında televizyonların karşısına çıktı.

Barış Arduç, Küçük Hanımefendi, Pis Yedili ve Dinle Sevgili gibi dizilerde yardımcı oyuncu olarak görev aldıktan sonra Benim İçin Üzülme dizisiyle tanınmaya başlamıştır. Arduç’un genç yaşlarında spor tutkusu olan ve Trabzonspor futbol kulübünde futbol oynamak isteyen Ahmet Avcıoğlu isimli genci canlandırdığı rolü çok sevildi. Arduç, 2015 yılında oynadığı Kiralık Aşk dizisindeki Ömer İplikçi rolü ile birçok ödül aldı. Oyuncu, başrolü Elçin Sangu ve Salih Bademci gibi isimlerle paylaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz