Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz’in Feyza Aktan ile arasını bozduğu yönünde iddiaların gündeme gelmesi güzel oyuncu Aslı Enver’i çok rahatsız etti. Güzel oyuncu, iki kişinin arasını bozduğu yönündeki eleştirilere yönelik sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Güzel oyuncu Aslı Enver, sosyal medya hesabından “Çok kırgın ve sinirliyim. Yazık… Çok ayıp… Ne münasebet!!!” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz haziran ayında Feyza Aktan ve Özcan Deniz boşanmış ve bu olay magazin dünyasının gündemine oturmuştu. Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa adlı magazin programında ayrılığın sebebi olarak da ünlü oyuncu Aslı Enver gösterilmişti. İddiaya göre Özcan Deniz eşi Feyza Aktan’a hep Aslı Enver’i örnek olarak gösterip eşini hep ünlü oyuncuyla kıyasladı. ‘Aslı perçem kestirdi’, ‘Aslı bu elbiseyi giydi’ gibi hem bir mukayese yapıldı Özcan Deniz tarafından. Evlilikte de en ufak bir tartışma ayrılığa neden oldu. Özcan ve Aktar’ın boşanmasına sebep olduğu yönünde dedikoduların gündeme gelmesi ünlü oyuncu Aslı Enver’i derinden yaraladı.

Feyza Aktan ve eşi Özcan Deniz
Feyza Aktan ve eski eşi Özcan Deniz

Bu haberlerin medyada yer almasının ardından ünlü şarkıcı Murat Boz ile ayrılan Aslı Enver konuyu sosyal medya hesabından değerlendirdi.

Enver şu açıklamaları yaptı:
“Sabahtan beri izlediğim haberlere çok kırgın ve sinirliyim. Üç yıl mesai yaptığım benim açımdan sadece çalışma arkadaşım olan Özcan Deniz’in evliliğini bitirmekle suçlanıyorum. Hiçbir zaman böyle birşey olmadı ve olmayacak. Yazık… Çok ayıp… Ne münasebet!”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz