Annesini yakın zamanda kanserden kaybeden Hande Erçel’den çocuklara yardım eli. Annesi Aylin Erçel’i 11 Ocak’ta kanser hastalığı sebebiyle kaybeden Hande Erçel kendisi ile aynı kaderi yaşayan çocukları unutmadı. Bir kozmetik markası ile anlaşan genç oyuncu buradan kazandığı paranın bir kısmını annesini kanserden kaybeden çocuklara bağış yaptı.

Güzel oyuncu bir kozmetik markasının gençtiğimiz günlerde yüzü olmak için teklif ettiği 750 bin TL’ye evet demişti. Magazin gündemine göre Erçel, kozmetik markasından alacağı paranın 250 bin TL’si ile annesini kaybeden çocuklara yardım eli uzattı. Kimsenin haberi olmadan sessiz sedasız ihtiyaç sahiplerine ulaşan genç oyuncunun bu hareketi hayranları tarafından büyük takdir topladı.

Annesinin vefatının üzerinden henüz çok uzun bir zaman geçmediği ve annesinin kaybının üzerine oldukça zor günler geçirdiği hatırlanan Erçel’in annesini kanserden kaybeden diğer çocuklar için yaptığı 250 bin TL’lik yardımı sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi. Erçel sessiz sedasız basından uzak bir şekilde bu bağışı yapmaya çalışsa da haberleri bir süre önce magazin gündemine düştü. Kimileri bağış miktarını az bulurken bazıları da önemli olanın miktar değil, kendisiyle aynı kaderi paylaşan çocukları unutmamış olmasını savundu. Hayranları tarafından takdir edilen genç oyuncu yaptığı bu bağış ile küçük çocukları yalnız bırakmamış ve onları yaşadıkları zor günlerde oldukça mutlu etmiş oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz