Paramparça dizisi ile adını duyuran güzel oyuncu Alina Boz’u ekranlarda en son Elimi Bırakma dizisi ile görmüştük. Geçtiğimiz günlerde Instyle Türkiye’nin kasım sayısı için objektif karşısına geçen Boz’un açıklamaları dikkat çekti.

Bir süredir Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer ile birliktelik yaşayan genç oyuncu “Hayatım boyunca evleneyim ve güzel bir ailem olsun istedim.’’ şeklinde konuştu. Derginin çekimleri sırasında Rusya’dan başlayıp Türkiye’ye uzanan hayatından ve gelecek planlarından bahseden Boz’un samimi açıklamaları dikkat çekti.

Alina Boz
Alina boz

Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer ile gözlerden uzak bir ilişki yaşamayı tercih eden 21 yaşındaki genç oyuncu en büyük hayalinden bahsetti. ‘’Hayatta beni en çok mutlu edecek şey ailemin sağlıklı olması ve kendi ailemi kurmak olur. Hayatım boyuncu evleneyim ve güzzel bir ailem olsun istedim. Ama böyle şeyler kısmet. Elle tutulur bir şey istiyorsan senaryo yazmak diyebilirim.’’ şeklinde hayallerinden bahseden güzel oyuncu hayranlarının aklına ‘’acaba evlenmek mi istiyor’’sorularını getirdi.

Mutfakla arasının nasıl olduğu ile ilgili sorulara ‘’Sıfır. Güzel yumurta yaparım, isterseniz tarifini vereyim. Ama bir ara vegan yemekler yapmayı öğrenmek istiyorum.’’ Yanıtını verdi.

Instyle dergisinin kasım ayı için verdiği pozlarla dikkatleri çekmeyi başaran genç oyuncu bir aile kurmak istediğini aktardı. Sevgilisi ve ailesi ile arasının iyi olduğunu bilinen Boz’un evlilik planlarını ne zaman gerçekleştireceği ise merak konusu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz