Ali Atay’ın set fotoğrafçılarıyla muhatap olduğunu söyleyen Hazal Kaya neler anlattı

0
100
ali atay hazal kaya

Ali Atay ile mutlu bir evliliği olan Hazal Kaya, Instagram üzerinden pek çok paylaşımda bulunan ünlüler arasında. Gerek bebeği gerekse eşi Atay ile pozlarını hayranlarıyla paylaşan Kaya, hayranları tarafından ilgi ile takip ediliyor. Geçtiğimiz günlerde “Teras Noir” programına katılan ve samimi açıklamalarıyla magazin dünyasında çok konuşulan Kaya, Ali Atay’ın set fotoğrafçılarıyla kendisinin muhatap olduğunu ifade etti.

Instagram’da hayranların beğenisine sunduğu fotoğraflarıyla ilgilerin odağı haline gelen Kaya, geçtiğimiz günlerde “Teras Nori” programında yaptığı açıklamalarla çok konuşuldu. Programın “Instagram Sorgusu” kısmında sorulanları yanıtlayan Hazal Kaya, set fotoğrafçılarıyla iletişim kurduğunu ve Ali Atay’ın güzel fotoğraflarını aldığını itiraf etti.

Hazal Kaya: “Yemek Yemeyi Çok Seviyorum!”

Samimi açıklamalarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Hazal Kaya, yemek yemeyi çok sevdiğini de ifade etti. Sosyal medyada yemek yerken pek çok fotoğraf paylaştığını belirten Kaya, Antepli olduğunu ve yemek yemeyi çok sevdiğini sözlerine ekledi.

Yemeğin yağlısı ve hamurlusunu yemeyi sevdiğini ifade eden Hazal Kaya, şeker hastası olduğunu ve arada yedikleriyle bu şekilde intihar ettiğini de söylemeden edemedi. Samimi açıklamaları ve tavırlarıyla ön plana çıkan Hazal Kaya, ayrıca mutlu evliliği ile de magazin dünyasında ön plana çıkıyor. Hem paylaştığı fotoğraflar hem de yaptığı açıklamalar, hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz