Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin son görüntüleri magazin dünyasına bomba gibi düştü. Mini eteğinin altına giydiği yırtık çoraplar magazin gazetecilerinin ilgisini çekti. Aleyna Tilki’ye sorulan soru bir anda ünlü şarkıcının tepkisine neden oldu.

Her yaptığı olay olan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki bu defa da bacakları ile gündemde. Bacaklarının güzelliği ya da farklı özelliği ile değil, bacaklarını göstermesi için giydiği çoraplarıyla. Tilki, yırtık çorap modasını başlattı. Aleyna Tilki’nin çorapları, minisinin de önüne geçti.

Aleyna Tilki
Aleyna Tilki

Bir deodorant markasının Asmalımescit’te düzenlenen partisine katılan ünlü şarkıcı, çıkışta magazin muhabirlerine yakalandı. Giydiği çoraplarıyla bir anda dikkatleri çeken Aleyna Tilki’nin karanlıkta güneş gözlüğü takması bile, yırtık çorapları kadar olay olmadı.

Yırtık çoraplarıyla kokoreç yemeye giden Tilki’ye gazeteciler “Sevgiliniz Kadir Bey size eşlik edecek mi?” diye sorunca, ünlü şarkıcı çok kızdı ve bu soruyu soranlara ağır bir laf söyledi. “Şu an anlaştığım yapım şirketinin heyecanını yaşıyorum. Bunu sormak çok hoş olmadı, çok önemli bir anlaşma yaptık. Çok heyecanlıyım” diyen Aleyna Tilki’nin, çoraplarıyla ilgili yorum yapmaması dikkat çekti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz