Sesi ve fiziği ile dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı Ajda Pekkan, farkındalık dolu bir paylaşımda bulundu. Instagram hesabından 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü için bir video paylaşan Pekkan, pek çok beğeni ve yorum aldı. Hayranlarının dikkatini çeken paylaşım yaklaşık 25 bin beğeni aldı.

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde şarkıcı Ajda Pekkan, hayranlarını duygulandıran bir gönderi paylaştı. Videoda, hayvanlara eziyet haberleri yer alırken videonun sonunda Ajda Pekkan’ın dostu ile fotoğrafı bulunuyor. Sevimli köpekle verdiği poz, hayranlarının ilgisini çekerken hayvanlara yapılan eziyetler, birçok kişi tarafından kınandı.

Ajda Pekkan, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü için Paylaşımda Bulundu

Sosyal farkındalık içeren paylaşımlarıyla bilinen Ajda Pekkan, 4 Ekim’de de paylaşımda bulunarak dostlarımızı unutmadığını gözler önüne serdi. Gönderisini duygusal bir paragraf ile paylaşan Pekkan’ın son cümlesi yürekleri burktu: “Onlar bizim acılarımızda yanımızdayken…Neden?” Pekkan, son bir yılda basına yansıyan haberlere videosunda yer verdi.

Videonun sonunda dostuna sarıldığı fotoğrafa yer veren Pekkan, hayvanlara yapılan eziyetleri kınadı. “Onları ne kadar koruyabiliyoruz?” diyerek de Türkiye’nin pek çok ilinde yapılanları gözler önüne serdi.

Pekkan’ın yaptığı paylaşım, birçok kişi tarafından beğenildi. Ayrıca gönderiye, hayvanlara yapılan eziyetlerin kınandığı yorumlar yapıldı. Hayranları, Pekkan’ın duyarlı paylaşımını beğenirken ünlü şarkıcının toplumsal meseleler için farkındalık çalışmaları da dikkatleri üzerine çekti. Gönderi, 25 bin küsur beğeni alarak Instagram’da ön plana çıktı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz