Ahmet Hakan da sosyal medya ünlüleri arasına girdi. Nasıl mı? O da işlerinden ayrılmak zorunda kalan meslektaşları gibi Youtube üzerinden canlı yayın yapmaya başladı.

Hürriyet Gazetesi’ndeki köşesi en çok okunan yazar olarak dikkat çeken Ahmet Hakan Coşkun aynı zamanda CNN Türk’te Tarafsız Bölge adındaki programı da sunuyor. Bunlarla yetinmeyen Ahmet Hakan artık Biz10 TV’de de program yapacak.

Ünlü radyocu Adem Metan tarafından kurulan, birçok gazeteci ve televizyoncuyu da saflarına katan Biz10 TV’de artık Ahmet Hakan da önemli bir figür olacak. Geçtiğimiz aylarda kanala gazeteci İsmail Saymaz da dahil olmuştu. Saymaz’ın zaten kenti kitlesinin de oluşu, kanalı bir anda popüler hale getirmişti. Zeynep Uzun ile İsmail Saymaz’ın birlikte yaptığı yayın sosyal medyanın da gündemini oluşturuyordu. Artık Biz10 TV’de önemli bir isim daha gündem olacak gibi.

Ünlü gazeteci ve sunucu Ahmet Hakan’ın Biz10 TV’ye geçerek aslında kendine yeni bir mecra aradığı yorumları yapılıyor. Hükumete açık açık eleştiri yöneltemeyen Hakan’ın önümüzdeki günlerde kanaldan ve gazeteden ayrılmak zorunda kalabileceği ve şimdiden kendine yeni bir iş bulma arayışı içine girdiği yorumlarına Ahmet Hakan’dan henüz bir yanıt gelmezken, Hakan’ın Biz10 TV’deki ilk programında konu canlı yayında Şeyma Subaşı’nın eski eşi Acun Ilıcalı’ya attığı mesaj oldu. Buradaki yorumu “Siz siz olun, mesajlarınızın telefon ekranında belirmesini muhakkak engelleyin” şeklinde olan çiçeği burnunda Youtuber’ın, magazin habercisi gibi program yapması dikkat çekti. Ahmet Hakan’ın siyasi ve sosyal olaylar hakkında nasıl konular seçeceği merak ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz