Doğum için gün sayan Hazal Kaya, Zekeriyaköy’de bulunan evinin bodrum katında çıkan yangın ile ilgili açıklama yaptı. Haberlere düşen yangın olayı sonrası, çevresinden ve sevenlerinden birçok mesaj alan Kaya, kendisinin ve bebeğinin iyi olduğunu söyledi.

Oğlu Fikret Ali’yi kucağına almak için heyecanla doğumu bekleyen Kaya, başına gelen bu talihsiz olay sonrası Instagram Story üzerinden açıklamada bulundu. Oyuncu eşi Ali Atay’ın çekimlerde olduğu bir sırada evde bulunan Hazal Kaya, bodrum katında ufak bir yangın çıktığını doğruladı. “Çok daha kötüsü olabilirdi, yalnızca şükrediyorum.” Diyen güzel oyuncu, talihsiz olay sonrası geçici olarak annesinin evine taşındı.

Genç ve güzel oyuncu Leyla Hazal Kaya, 1 Ekim 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda keman ve bale dersleri almıştır. Güzel oyuncu, İtalyan Lisesi’nde öğrenimine devam ederken, ajansa gidip oyunculuk kaydı yaptırmıştır.

Genco dizisinde ilk başrol deneyimini yaşayan Hazal Kaya, Sıla, Taşların Sırrı, Aşk-ı Memnu ve Adını Feriha Koydum gibi dizilerde oynamış, ün kazanmıştır. Rol aldığı sinema filmleri ise, Çalgı Çengi ve Ay Büyürken Uyuyamam gibi yapımlardır.

Hazal Kaya, kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile 6 Şubat’ta dünya evine girmiştir. Nikahtan kısa bir süre sonra ise, hamilelik haberi vermiş ve hayranlarını sevindirmiştir. Şimdilerde 8 aylık hamile olan Kaya, karnı burnunda verdiği pozlar ile Instagram’da bulunan takipçilerini heyecanlandırmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz